Varžybos

Vilniaus OS sprintų taurės 1 turo informacija

Svarbu

Organizacija, treneris arba sportininkas registruodamasis į varžybas patvirtina, kad varžybose dalyvaus pasitikrinęs sveikatą, prisiima visą su dalyvavimu varžybose susijusią riziką ir atsakomybę bei įsipareigoja dėl to nereikšti varžybų organizatoriams jokių pretenzijų.

Avalynė

Varžybų centras yra Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose. Rūmų patalpose su sportiniais bateliais, kurie turi metalinius šipus, vaikščioti yra griežtai draudžiama! Nerekomenduojame startuoti su tokia avalyne ir varžybų metu. 100 proc. trasos drieksis urbanizuotoje teritorijoje.   

Moksleivių ir studentų registracija

Moksleiviai gali registruotis į bet kurią grupę išskyrus veteranų (M/V3). Jeigu registracijos metu nurodoma susimokėti 5 EUR, varžybų metu sekretoriate pateikite moksleivio pažymėjimą ir starto mokesčio mokėti nereikės. 

Moksleiviai, kurie registracijos metu nenurodė savo atstovaujamos bendrojo ugdymo mokyklos, tą gali padaryti varžybų dieną iki 12:00. Mokyklos nenurodę moksleiviai, negalės tame ture iškovoti taškų savo mokyklai. 

Starto mokestis dieninių skyrių studentams yra 3 EUR. Varžybų dieną sekretoriate pateikite studento pažymėjimą ir gausite nuolaidą.

Pavojingos vietos

Būkite atidūs kirsdami gatves. Automobilių eismas nebus ribojamas! Todėl laikykitės visų kelių eismo taisyklių. Būkite atsargūs bėgdami kiemuose ir išbėgdami ar įbėgdami į bromus. Senamiestyje bus daug pesčiųjų. Būkite atidūs ir jų atžvilgiu. Kai kurių punktų zonose vyksta statybos ir gatvių remonto darbai.

Parkavimas

Parkavimas nebus organizuojamas. Varžybų centras yra mėlynoje parkavimo zonoje. Joje parkavimas apmokestintas ir sekmadienį, kaina: 1 val./2,50 Eur. Parkavimas raudonoje, geltonoje ir žaliose zonose sekmadienį nemokamas. Parkavimo zonų ribas rasite šiame puslapyje: https://vplanas.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=d07fd6cd5abe43bebfa07825a9b6093d

Organizatorius

Organizatorius: orientavimosi sporto klubas „Ąžuolas“  

Sprintų turų vadovas:  Vidmantas Nakvosas

Trasų planuotojas: Mantas Rimkus

Sekretoriatas: Tengris, G. Rūko firma

Turo laikas ir vieta

1 turas bus vykdomas lapkričio 19 d., Vilniaus senamiestyje. Varžybų centras: Vilniaus universiteto centriniai rūmai, Universiteto g. 3.

Programa

Lapkričio 19 d. sekmadienis

Iki 11:30 atvykimas ir dalyvių registracija

12:00 varžybų startas

Žemėlapis

Vilniaus senamiestis, sudarytas 2013 m. Atnaujintas 2017 m. Žemėlapio autorius Gediminas Trimakas. Mastelis 1:5000. Horizontalių laiptas 2,5 m.

Žemėlapio pavyzdys: https://dbtopas.lt/takas/zmlp/losf1315_20140214213658.jpg.

Trasų parametrai

Trasa Grupė Trasos ilgis (oro linija) Trasos ilgis (optimaliausiu variantu) Kontrolinių punktų skaičius
A trasa VE 3,3 km 5.8 km  20 KP
B trasa ME, V2 2,8 km  4.6 km 15 KP
C trasa M2, V3 2,5 km  3.9 km 14 KP
D trasa M3, M1, V1, 2,2 km  3.2 km 12 KP
E trasa MP, VP 1,8 km  2.3 km 10 KP

 

Atsižymėjimas

Atsižymėjimas su SPORTident kortelėmis.

Bus aktyvuotos SIAIR+ stotelės.

Dalyviai, kurie neturi savo paprastų SPORTident kortelių arba SPORTident SIAC kortelių, jas galės išsinuomoti varžybų registracijos vietoje iš organizatorių.

Dalyvis, pametęs išsinuomotą SPORTident arba SPORTident SIAC kortelę, privalo atlyginti organizatoriams nuostolius - visą kortelės vertę.

Finišavę nepamirškite nusiskaityti savo Sportident atsižymėjimo kortelės. Nuskaitymas vyks sekretoriate (Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3).

Starto tvarka

Dalyviai kviečiami 3 min prieš tikrą starto laiką.
Sport Ident kortelių išvalymas - prieš įėjimą į starto koridorių.
Žemėlapiai išduodami starto metu. Žemėlapius dalyviai pasiima patys ir patys atsako už teisingo žemėlapio pasiėmimą.

Visų grupių dalyviai startuos pagal iš anksto paskelbtą starto protokolą.

Nuo varžybų centro iki starto 200 m.