Atrask Vilnių orientuodamasis

Orientavimosi sporto klubas Ąžuolas organizuos praktinius užsiemimus "Atrask Vilnių orientuodamasis". Šis Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Šiuo projektu siekiame bendradabiaujant su Vilniaus mikrorajonų seniūnijomis, bendruomenėmis, neįgaliųjų draugijomis ir bendrojo lavinimo mokyklomis sudaryti sąlygas visoms Lietuvos socialinėms grupėms susipažinti su orientavimosi sportu ir aktyviai praleisti laiką susipažįstant su įvariomis Vilniaus vietomis. 

Praktiniai užsiėmimai vyks kartu su Vilniaus sprintų taurės varžybomis, todėl  projekto dalyviai galės pamatyti, kaip vyksta orientavimosi sporto varžybos, išbandyti jiems pritaikytas trasas ir pasidalinti savo įspūdžiais su šios sporto šakos entuziastais.

Kviečiame startuoti nemokamai projektui skirtose OPEN A (ilgesnė trasa)  ir OPEN B  (trumpesnė trasa) grupėse!

Registruotis iš anksto nereikia. Renginio dieną ateikite į sekretoriatą ir užsiregistruokite. Pasirinkite norimą trasą ir išbandykite orientavimosi sportą!

Užsiėmimai vyks šiomis datomis. OPEN grupių startas nuo 12h iki 13 h.

1 turas Naujininkai Lapkričio 16 d.
2 turas Užupis gruodžio 7 d. 
3 turas Piromontas vasario 15 d.
4 turas Naujininkai (nauja dalis) kovo 7 d.
5 turas Šnipiškės (Skansenas) Atšauktas neribotam laikui

 


5 TURO INFORMACIJA

Atsižvelgdami į Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės sprendimus dėl koronaviruso grėsmės, norime pranešti, jog "Atrask Vilnių orientuodamasis" užsiėmimas atšaukiamas neribotam laikui. 5 užsiėmimo data bus paskelbta, kai bus leidžiama vykdyti viešus renginius.

 


4 TURO INFORMACIJA

SVARBU

Rekomenduojama avalynė:  bateliai su protektoriumi (šipai be vinukų arba trail batai).

Nuo varžybų centro iki starto 550 m. 

Finišavus ves markiruotė iki mokyklos, kurioje bus SPORTident kortelių nuskaitymas ir rezultato sužinojimas.

PROGRAMA

Kovo 7 d. šeštadienis

nuo 11:30 iki 12:45 OPEN dalyvių registracija sekretoriate 
12:00 - 13:00 OPEN grupių dalyvių startas

 

VIETA

4 turo varžybų centras - Liepkalnio mokykla, Liepkalnio g. 18 (priešais LFF stadioną).

Bus galimybė persirengti, palikti daiktus viduje ir pasinaudoti tualetais. 

 

 

TRASŲ PARAMETRAI

Grupės Trasos ilgis (optimaliausiu variantu) Kontrolinių punktų skaičius
OPEN A 3,8 km 27 KP
OPEN B 2 km 23 KP

REZULTATŲ NUSTATYMAS

Rezultatų įskaitos nebus, bet kiekvienas projekto dalyvis užsiregistruodamas gaus SportIdent kortelę ir finišavęs galės sužinoti, kiek laiko užtruko trasoje. OPEN grupės galės nuomotis SPORTident korteles iki 12:45 h

Visi OPEN grupėse startuojantys dalyviai privalo bėgti su organizatorių nuomuotomis Sportident kortelėmis, kurias privalo grąžinti finišavę organizatoriams. Už pamestą kortelę bauda - 35 Eur. 

Registruodamiesi į projektą sutinkate, kad Jūsų pavardė, vardas, jūsų bendruomenės  ar bendro lavinimo įstaigos pavadinimas bus kaupiami projekto statistikos tikslams (kad nurodytume, jog dalyvavo pagal projekto tikslus iškeltas reikiamas dalyvių skaičius). Asmenys, registruojantys į projektą kitus žmones turi užtikrinti, kad iš registruojamų asmenų yra gavę sutikimus aukščiau nurodytai informacijai skelbti  

Dalyviai, užsiregistruodami, sutinka būti fotografuojami ir filmuojami, o jų nuotraukos ir vaizdo medžiaga gali būti naudojama renginio viešinimo tikslais.